Operacyjne leczenie chorób ginekologicznych

Operacyjne leczenie chorób ginekologicznych

Gabinet ginekologiczny we Wrocławiu, którego jestem właścicielem, oferuje kompleksową diagnostykę i leczenie chirurgiczne z zakresu ginekologii.

 

Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu w szpitalu prywatnym (na życzenie pacjenta) oraz w szpitalu MSWiA we Wrocławiu, na oddziale ginekologicznym, którego jestem kierownikiem.

 

Oferta zabiegów:

-laparoskopia ginekologiczna

-leczenie mięśniaków macicy (podsurowicówkowych, śródściennych i podśluzówkowych)

-przezpochwowe usunięcie guzów macicy

-leczenie operacyjne torbieli jajników

-małoinwazyjne zabiegi stosowane przy leczeniu niepłodności

-operacyjne poprawienie statyki dna miednicy

-leczenie PPS (zespołu bólowego miednicy)

-leczenie stanów zapalnych przydatków

-usuwanie patologicznych rozrostów błony śluzowej macicy

 

W leczeniu problemów ginekologicznych bardzo ważne jest przeprowadzanie operacji możliwie małoinwazyjnych i oszczędzających. Dlatego klasyczne operacje brzuszne zastepowane sa przez operacje laparoskopowe i przezpochwowe. Zaniechanie otwierania jamy brzusznej pozwala na uniknięcie powikłań. Dodatkowo, sprzyja to szybszej rekonwalescencji pacjentki po zabiegu. Kobieta traci minimum krwi, a po zabiegu nie pozostaje nieestetyczna blizna. Również przeżycia pacjentek, które unikają operacji pod narkozą, są zdecydowanie lepsze. Unikają bólu i ryzyka rozejścia się ran po operacji (lub pojawienia się przepukliny).

 

Zapraszam do gabinetu we Wrocławiu, zlokalizowanego przy ul. Strzegomskiej. Dysponuję narzędziami elektrochirurgicznym wyselekcjonowanymi na bazie wieloletnich doświadczeń w pracy. Umożliwiają one bardzo precyzyjną i bezpieczną pracę.