Ginekologia

Ginekologia

Konsultacje ginekologiczne

Antykoncepcja hormonalna, prowadzenie ciąży, konsultacje problemów ginekologicznych oferuje gabinet prowadzony przez doktora Macieja Zalewskiego w mieście Wrocław. Zdobyte wszechstronne medyczne wykształcenie w dziedzinie ginekologii i położnictwa, potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami, pozwala doktorowi Zalewskiemu na kompleksową opiekę nad pacjentkami w zakresie prowadzenie ciąży, problemów ginekologicznych, a także doboru metod antykoncepcji.

Antykoncepcja

W zakresie konsultacji ginekologicznych w gabinecie doktora możliwa jest wizyta, w ramach której dla pacjentki zostanie dobrana odpowiednia antykoncepcja. Współcześnie dostępne metody, jak wkładki, tabletki lub implanty - przepisywane są po wnikliwym wywiadzie, w zależności od stanu zdrowia i stylu życia pacjentki. Nowoczesna ginekologia pozwala także na leczenie i zapobieganie takim problemom, jak stany zapalne pochwy lub krocza, mięśniaki oraz wiele innych, obniżających znacznie komfort codziennego życia.

Wizyty u ginekologa w czasie ciąży

Szczególnym okresem dla wielu kobiet jest ciąża - kiedy nie tylko z radością czekają na narodziny dziecka, ale również chcą wiedzieć, czy przebiega ona prawidłowo i jaki jest stan zdrowia płodu.